Regulamin

Właścicielem sklepu internetowego PureLed.pl jest firma:
Wrotech
ul.Hierowskiego 70/14   40-750Katowice,
tel: +48 32/ 707 33 99 
Numer rachunku bankowego:  86 1160 2202 0000 0001 8249 0400

 Korzystanie ze sklepu PureLed.pl oznacza akceptację niniejszego regulaminu. Dane Klientów sklepu będą wykorzystywane tylko do realizacji zamówień i prowadzenia statystyk sprzedaży. Nie będą one udostępniane żadnym firmom ani osobom trzecim. Będą przechowywane w sposób niemożliwiający dostęp osobom niepowołanym, zgodnie z "Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych", DU nr 133 poz. 883.

Zasady zamawiania.

1. Ceny  towarów znajdujących się w sklepie PureLed.pl wyrażone są w złotych polskich i zawierają podatek VAT (ceny brutto).
Firma Wrotech wystawia faktury VAT na wszystkie sprzedawane towary.
2. Zamówienia  można składać:
- poprzez formularz zamówieniowy,
- pisząc na adres mail: sklep@pureled.
3. Zamówienia można składać 24 godziny na dobę przez cały rok. Zamówienia złożone w dni powszednie po godz. 15.00, w soboty oraz w niedziele i święta, rozpatrywane są kolejnego dnia roboczego.
4.  Kupujący zobowiązany jest do podania numeru telefonu stacjonarnego lub komórkowego oraz adresu e-mail, pod którymi będzie możliwe potwierdzenie zamówienia. Zamówienia, których nie uda się potwierdzić w ciągu 5 dni nie będą realizowane. Nieprawidłowo wypełnione formularze zamówienia nie będą rozpatrywane.

5. Przyjęcie zamówienia do realizacji następuje w chwili:
- autoryzacji płatności kartą kredytową
- wpłynięcia na konto sklepu płatności przelewem,
- potwierdzeniu w e-mailu wysyłki towaru za pobraniem
- potwierdzenia zamówienia e-mailem w przypadku odbioru osobistego

6. Zamówienie zostanie zrealizowane pod warunkiem, że towar jest dostępny w magazynie. W przypadku niedostępności części towarów objętych zamówieniem Klient jest informowany o stanie zamówienia i podejmuje decyzje o sposobie jego realizacji (częściowa realizacja, wydłużenie czasu oczekiwania, anulowanie całości zamówienia).
7. Do sprzedaży promocyjnej oraz wyprzedaży przeznaczona jest ograniczona liczba towarów i realizacja zamówień następuje według kolejności wpływania potwierdzonych zamówień na te towary, aż do wyczerpania się zapasów objętych tą formą sprzedaży.
8. Zgodnie z Ustawą z 2 marca 2000 roku "O ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny" klient może zrezygnować z towaru kupionego w naszym sklepie bez podania przyczyny w ciągu 10 dni od daty odebrania przesyłki. Jest to możliwe tylko wówczas, gdy towar nie był używany oraz nie został w żaden sposób zniszczony. Żarówki muszą być zwracane w oryginalnym, nienaruszonym opakowaniu. Zwracany towar należy odsyłać razem z otrzymaną wraz z nim fakturą . Sklep gwarantuje zwrot kwoty równej cenie towaru. Pieniądze zostaną zwrócone w ciągu 5 dni roboczych przelewem bankowym na konto wskazane przez klienta. Koszt odesłania towaru nie podlega zwrotowi.


Gwarancja i reklamacje

1. Wszystkie towary dostępne w sklepie objęte są 12 lub 24 miesięczną gwarancją producenta
2. W przypadku ewentualnych reklamacji należy skontaktować się z biurem Wrotech, przesłać informację na adres mail: sklep@PureLed.pl lub przekazać informację telefonicznie pod nr .
3 .Jeżeli po otrzymaniu towaru klient znajdzie w nim wady techniczne lub uszkodzenia powstałe podczas dostawy, powinien odesłać go przesyłką pocztową pod adresem sklepu PureLed ul.Armii Krajowej 67 Ip Katowice 40-671. Sklep nie przyjmuje żadnych przesyłek odsyłanych za pobraniem. Do odsyłanego towaru należy dołączyć fakturę lub paragon . Wszelkie reklamacje rozpatrywane są najpóźniej w ciągu 2 dni roboczych od ich wpłynięcia. Towar uszkodzony zostanie wymieniony na inny, pełnowartościowy, a jeśli będzie to już niemożliwe (na przykład z powodu wyczerpania zapasów), sklep zwróci nabywcy równowartość ceny produktu lub zaoferuje mu inne, dostępne w sklepie towary do wyboru.

Regulacje prawne

W sprawach nieuregulowanych niniejszym regulaminem obowiązują przepisy kodeksu cywilnego oraz ustawy o ochronie niektórych praw konsumentów oraz odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny z dnia 31 marca 2000 r. Dz.U. nr 22 poz.271).