O nas

PureLedFirma Wrotech jest bezpośrednim importerem artykułów oświetleniowych jak i współpracuje z największymi hurtowniami w Polsce np: Anlux, Kobi, Brillum, EcoEnergy. Poprzez markę PureLed pragniemy zaproponować Państwu nowoczesne rozwiązania oświetleniowe z zastosowaniem nowoczesnej technologii LED NORMAL, LED HIGH LUMINANCE i HIGH POWER. Nasza firma posiada szeroki asortyment żarówek, oświetlenia ulicznego i przemysłowego LED jako źródeł światła zasilanych z sieci. W ciągłej sprzedaży posiadamy również taśmy LED, a także sterowniki i zasilacze. Dzięki sprawnej logistyce zamówiony towar staramy się dostarczyć Ci w ciągu 48h. Dostawy realizujemy transportem własnym lub za pośrednictwem firm spedycyjnych.

Produkty PureLed posiadają certyfikat zgodności z normami Unii Europejskiej (CE), oraz są zgodne z dyrektywą RoHS ("Restriction on Hazardous Substances").

CE, RoHS

Chcesz wiedzieć więcej? Zadzwoń do Przedstawiciela firmy +48 32/ 707 33 99 lub wyślij e-mail z zapytaniem na adres: biuro@pureled.pl. Możesz również skorzystać z gotowego formularza znajdującego się w zakładce Kontakt.